Menu ZamknijBardzo się cieszymy, że chcesz wspomóc naszą innicjatywę. Dzięki ludziom takim jak Ty nasz kraj zmienia się na lepsze.  

Pomoc prawna 

W naszej działalności najwięcej spraw dotyczy zagadnień prawnych, dlatego nieoceniona jest pomoc prawników, urzędników i innych specjalistów, którzy mogą skutecznie pomóc osobom w potrzebie. Jeśli możesz zadeklarować pomoc w zakresie prawa, procedór, postępowań administracyjnych itp, to serdecznie witamy Cię w naszym gronie!

Wolontariat 

Chcesz zaangażować się w nasze działania, ale nie masz nic wspólnego z prawem? Nic nie szkodzi! Jest dużo pracy do zrobienia. Sprawdź w jakich dziedzinach potrzebujemy wsparcia i zgłoś się do pomocy! Możesz też zaproponować coś od siebie, jesteśmy otwarci na propozycje – Zbudźmy Się jest tworzone przez obywateli dla obywateli!

 

Darowizny

Chcielibyśmy, aby brak środków finansowych nie decydował o zasięgu i skuteczności naszych działań. Bardzo dużo dobrego zrobimy dzięki bezinteresownej pomocy ludzi dobrej woli, niestety potrzebujemy też środków finansowych.
Jeśli możesz przekazać darowiznę, nawet najdrobniejszą, to bardzo nam pomożesz!